side-logo_otocz

ul. Lipowa 18,
56-200 Góra

+ 48 693 190 161
+ 48 602 468 261

info@otoschody.pl

Schody na konstrukcji stalowej

Nowoczesne schody na konstrukcji stalowej są coraz częściej wybierane przez Klientów. Konstrukcja stalowa schodów może być wykonana zarówno z blachy jak i z profili zamkniętych. Własny zakład ślusarski daje nam tutaj przewagę nad konkurencją.

Dzięki umiejętnemu połączeniu stali i elementów drewnianych lub szkła, powstają niepowtarzalne realizacje schodów, będące ozdobą domów naszych Klientów.

Stal jako element konstrukcyjny schodów nadaje schodom wygląd bardziej nowoczesny, jednoczesnie podkreślając ich lekkość. Często konstrukcja stalowa jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie inne rodzaje schodów, ze względu na rodzaj ścian, nie mogłyby być zastosowane.

Wybierajac konstrukcję ze stali nierdzewnej możemy zastosować zarówno stal nierdzewną jak i zwykłą malowaną proszkowo. Przy malowaniu proszkowym możemy wybierać dowolny kolor z palety RAL.

Drewno
Dąb
Konstrukcja
Stalowa
Balustrada
Stal nierdzewna

Planowanie (warto wiedzieć)

Pomysł

Pomysł

Już na tym etapie należy odpowiednio przemyśleć projekt domu. Schody muszą być przymocowane do podłogi na dole i stropu na górze. Warto przewidzieć to wcześniej. Planujemy !

Planowanie

Projektowanie

Przygotowujemy projekt, okreslamy czy jest wystarczająco miejsca np. na balustradę, czy na ścianach powinny być poręcze, doberamy kolory. Ważne jest czy pod schodami będzie ciąg komunikacyjny.

Montaż

Montaż

Montaż schodów na konstrukcji stalowej zwykle przebiega bardzo sprawnie. Wszystke elementy dzieki obróbce na precyzyjnych maszynach, pasują do siebie a forma schodów podoba się miłośnikom nowoczesności.

Zobacz galerię zdjęć

Zdjęcia z powyższej i podobnych realizacji