side-logo_otocz

ul. Lipowa 18,
56-200 Góra

+ 48 693 190 161
+ 48 602 468 261

info@otoschody.pl

Schody na beton

Pokrycie betonowych schodów drewnem to eleganckie i trwałe rozwiazanie. Pomieszczenie staje się zdecydowanie przytulniejsze i stylowe.
Schody betonowe można obłozyć drewnem na wiele sposobów. Drewniane pokrycie betonowych schodów pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz ale doskonale sprawdza się również we wnętrzach bardziej klasycznych. Niezależnie od wybranego stylu można całkowicie wykończyć schody betonowe w drewnie.

Dostępne rozwiazania to:

  • obłożenie stopni betonowych tylko od góry
  • obłożenie zarówno stopni jak i podstopni. Z kapinosem lub jako schody dywanowe bez kapinosa.
  • stopień i podstopień mogą być wykonane w różnych kolorach co zdecydowanie zmienia charakter wnętrza

Pod kapinosami można umieścić paski LED w specjalnych profilach. To rozwiązanie jest bardzo często wybierane przez naszych klientów.

Drewno
Dąb
Konstrukcja
Betonowa
Balustrada
Stal nierdzewna
Układ
Dywanowe

Planowanie (warto wiedzieć)

Pomysł

Pomysł

Już na tym etapie należy odpowiednio przemyśleć projekt domu. Betonowa konstrukcja schodów musi zostać odpowiednio osadzona względem podłogi na dole i na górze. Planujemy !

Planowanie

Planowanie

Przygotowujemy projekt, okreslamy czy jest wystarczająco miejsca np. na balustradę mocowaną do boku betonu, czy na ścianach powinny być poręcze, doberamy kolory.

Montaż

Montaż

Bardzo ważną rzeczą o której należy pamiętać jest odpowiednia wilgotność betonowej kontrukcji schodów. Beton bardzo długo trzyma wilgoć. Odpowiednie pomiary są konieczne.

Zobacz galerię zdjęć

Zdjęcia z powyższej i podobnych realizacji