side-logo_otocz

ul. Lipowa 18,
56-200 Góra

+ 48 693 190 161
+ 48 602 468 261

info@otoschody.pl

Nowoczesne schody drewniane

Schody proste, wykonane w minimalistycznym stylu to trend zyskujący na popularności w ostatnich latach.

Wykonujemy schody drewniane o każdej możliwej konstrukcji. Poczynając od schodów prostych a na konstrukcjach giętych kończąc.

Schody drewniane to nie tylko tradycyjne konstrukcje. Często połacznie konstrukcji drewnianej z elementami ze stali nierdzewnej czy szkłem całkowicie zmienia ich estetykę, nadając im bardziej nowoczesny charakter.

Konstruując schody drewniane bardzo ważne jest dokładne spasowanie poszczególnych elementów. Unikniemy wtedy ,w przyszłości, nieprzyjemnego np. skrzypienia. Dzięki własnemu centrum obróbczemu CNC wszystkie elementy drewniane schodów przygotowujemy z dokładnością do 0,1 mm. Taka dokładność przekłada się na trwałość schodów i na zadowolenie naszych Klientów

Drewno
Dąb
Konstrukcja
Drewniana
Balustrada
Szkło hartowane
Policzki
Malowane - antracyt

Planowanie (warto wiedzieć)

Pomysł

Pomysł

Schody samonośne to pole do działania dla wyobraźni. Możliwości są ogromne a schody drewniane nie muszą pasować tylko do klasycznych pomieszczeń. Drewno zdecydowanie idzie w parze z nowoczesnością.

Planowanie

Planowanie

Kluczową rolę odgrywa wielkość otworu na schody. Od tego w dużej mierze zależy jak wygodne bedą schody i jak będą sie prezentowały. Schody to często kluczowy element dekoracyjny pomieszczenia.

Konstrukcja

Konstrukcja

Schody drewniane najlepiej zamontować na oststnim etapie budowy domu, tuż przed wprowadzką. Zamocujemy je do ścian i stropu, można więc postawić je na gotowej podłodze.

Zobacz galerię zdjęć

Zdjęcia z powyższej i podobnych realizacji