side-logo_otocz

ul. Lipowa 18,
56-200 Góra

+ 48 693 190 161
+ 48 602 468 261

info@otoschody.pl

Dlaczego warto nam zaufać

Nasza firma powstała w 1983 roku. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją najwyższej jakości schodów i drzwi. Wieloletnia obecnośc na rynku, podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników oraz wdrażanie najnowszych technologii sprawia że nasi klienci są zadowoleni zarówno z wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów jak i niskich kosztów przeprowadzanych inwestycji.

Własny zakład ślusarski oraz współpraca z przodującymi zakładami kamieniarskimi i szklarskimi daje możliwość dowolnego łączenia tych materiałów z drewnem.

image-layers_2-1
image-layers_2-3

Nowoczesne schody drewniane

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy firmą z doświadczeniem. Doświadzczenie nauczyło nas, że jakość i profesjonalizm są najbardziej poszukiwane przez klientów.

Projekt

Gdy tylko uzgodnimy z klientem wszystkie szczegóły dotyczące schodów, przygotowujemy profesjonalny projekt graficzny. Zarówno dokładny rzut z wymiarami jak i wizualizację 3D. Używamy najlepszego na rynku programu do projektowania schodów, jest to pierwszy krok do profesjonalnej produkcji.

Produkcja

Na tym etapie ważne są zarówno doświadczenie pracowników jak i profesjonalne narzędzia wykorzystywane do produkcji. Wszystkie elementy drewniane wycinamy na centrum obróbczym CNC. Zapewnia to wysoką dokładność dopasowania poszczególnych elementów schodów. Własna ślusarnia, własna lakiernia to kolejne elementy zapewniające nam pełną kontrolę na każdym etapie.

Montaż

Lata obecności na rynku i zdobytych doświadczeń to kapitał, który jest kluczowy na tym etapie. Nic nie pozostawiamy przypadkowi. Najważniejszy jest zadowolony klient.